En Uygun Uçak Bileti İçin Turna


Online uçak bileti

Sık seyahat edenlerin en büyük maliyet kalemlerinden biri olan uçak biletini daha ucuza bulmanın birçok yolu gelişiyor. Eskiden merkez semtlerdeki acentelere gitmek zorundayken, günümüzde artık internet, online acenteler ve bilet kıyaslama siteleri hayatımızı çok kolaylaştırıyor.

Bilet Kıyaslamada Turna Farkı

Turna.com ise en ucuz uçak bileti sonucunu bulmak için bize sayısız avantaj sağlıyor. Her şeyden önce Türkiye’deki tüm hava yolu şirketlerini ve Dünya’daki birçok firmayı tek bir çatı altında, tek tuşla arayarak kıyaslama yapmak, uçuş saatlerini ve bilet fiyatlarını görmek büyük avantaj. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Atlas Global, Bora Jet, Sun Express, Onur Air gibi yerli firmalarımızın tümünün uçak biletlerini, Avrupa’nın, Ortadoğu’nun ve Dünya’nın tüm hava yolu firmalarının biletleri ile hatta birleştirerek biletleme işlemi yapabiliyoruz. Seçtiğimiz bir şehirden, gideceğimiz diğer şehre tüm alternatifleri görüyor olmak tek tek birçok siteye bakmaya göre ciddi zaman kazandırıyor.

Turna
Turna

Turna’nın Ekstra Puan Sistemi

Turna.com’dan satın alacağımız her uçak biletinden yanında belirtildiği kadar turna uçuş puanı kazanıyoruz. İster bir sonraki biletleme işlemimizde indirim olarak kullanıyoruz, istersek biriktirip yeni uçak biletimizi ücretsiz alıyoruz. Üstelik rakiplerinde pek görülmedik bir şekilde, günlük hayatta kazandığımız kredi kartı puanlarını da Turna puanlarımıza dilediğimiz kadar ekleyebiliyoruz. Tek bir iki banka ya da mil programından değil, Turna’nın anlaşmalı olduğu birçok banka kredi kartı puanlarından uçak biletimizi indirimli veya bedelsiz hale getirebiliyoruz. Ayrıca arkadaşlara tavsiye yöntemiyle de Turna’dan üye olan arkadaşlarınız normal puanlarını kazanmaya devam ederken, tavsiye eden kişi de ekstra puan kazanmaya devam ediyor.

Mil Kazanmaya Devam

Ekstra kazandığımız Turna puanlarına ek olarak Miles & Miles, Pegasus Plus gibi üyesi olduğumuz tüm mil programlarını kullanmaya devam ediyor, mevcut uçuşlarımızdan hava yolu şirketlerinin millerini kazanmaya da devam ediyoruz. Online uçak bileti işlemlerimizde biletimiz anında e-mail olarak elimize ulaşıyor.

Uçuş Tarih Grafiği
Uçuş Tarih Grafiği

Uçuş Tarih Grafiği ile Alternatif Günler

En uygun uçak bileti bazen gitmek istediğimiz günden bir gün öncesine ya da sonrasına denk gelebiliyor, bu durumda vakti esnek olanlar için Turna’nın benzersiz fiyat grafiği yardıma koşuyor. Seçtiğimiz tarihlerin yanı sıra o hafta ya da ay boyunca seçilen hattaki tüm uçuşları gösteren uçuş fiyat grafiği de, en uygun fiyatı yakalamamıza yardımcı oluyor. Bunun için Turna’yı masa üstünden görmek en efektif sonucu doğuruyor.

Siz de Turna.com’a ücretsiz üye olarak avantajlardan hemen yararlanmaya başlayın. Tıklayın: Turna.com


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir