Residence Inn Houston Downtown Convention Center | Otel Yorumları

Residence Inn Houston Downtown Convention Center, Houston şehir merkezinin tam ortasında konaklama avantajı sunuyor.


Amerika Birleşik Devletleri, Texas eyaletinin Houston şehrine yaptığımız iş seyahatinde konaklamadığımız ikinci otel olan Residence Inn Houston Downtown Convention Center, şehrin tam merkezinde, Downtown diye adlandırılan bölgede yer alıyor.

Etrafı dev gökdelenlerle çevrili bu otelde 2 gece 3 gün konakladık. Houston Police Department ile karşı karşıya olan otel bu nedenle oldukça güvenli. Ayrıca şehir merkezinde düz bir rotada çalışan tramvay da 1 blok arkada yer alıyor.

Otelin bulunduğu binada aslında 2 otel ortak çalışıyor. Binanın bir tarafı Courtyard by Marriott iken diğer tarafı ise bizim konakladığımız Residence Inn Houston Downtown otel olarak faaliyet gösteriyor. 

Ancak dilerseniz her ikisinin de ortak alanlarını, lobisini veya barını kullanabiliyorsunuz. Marriott tarafının lobisi çok daha büyük ve geniş iken Residence Inn tarafı daha küçük bir lobiye sahip. Ancak resindence otel olarak hizmet verdiği için de Marriott otelin odalarından 2 kat daha büyük odalara sahip.

Residence Inn Houston Downtown Otel Nerede?

Houston şehir merkezinde bulunan otel, genel olarak her yere yürüme mesafesinde ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Otele taksi, tramvay ve otobüs gibi ulaşım araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

[zombify_post]

Çok İyi
Otelin konumu, odaların genişliği ve şehrin tüm noktalarına ulaşım kolaylığı bakımından biz Residence Inn Houston Downtown otelden memnun kaldık ve mutlu ayrıldık.
Avantajlar
Merkezi Konum
Konfor & Rahatlık
Eksiklikler
Kahvaltı
Zayıf WIFI
8.2

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir