Hotel La Palma, Stresa – İtalya | Otel İncelemesi

La Palma Stresa otelde gerçekleştirdiğimiz konaklama sonrası, oteli inceliyor ve deneyimlerimize göre sizler için değerlendiriyoruz.


9.4
Harika

Hotel La Palma, Stresa’da Maggiore gölü kıyısında ve Milano’ya yalnızca 1 saat uzaklıkta bulunan harika manzarası ve yemyeşil doğası ile bizi oldukça etkileyen bir hotel.

Hafta sonu güneşlenmek ve gölde yüzmek için gittiğimiz Stresa’da konakladığımız 4 yıldızlı La Palma Hotel‘in misafirperverliği, terasında bulunan harika manzaraya sahip Sky Bar’ı ve göl kıyısındaki muhteşem havuzu ile çok güzel bir hafta sonu geçirdik.

 Hotel La Palma

İsviçre sınırına yalnızca 35 km mesafede, bir buzul gölü olan Maggiore kıyısında ve Alplerin gölgesinde sımsıcak güneşin altında havuzda keyif yapmak bize çok farklı bir deneyim yaşattı doğrusu 🙂

Hotel La Palma Nerede?

Otelin bulunduğu lokasyon, Stresa’nın merkezine 5 dakika mesafede cadde üzerinde yer alıyor. Tren istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde ve göle ulaşmak için yalnızca karşıya geçmeniz yeterli 🙂

  • Adres: Lungolago Umberto I, 33, 28838 Stresa VB, İtalya
  • Telefon: +39 0323 32401

[zombify_post]

Buzul Gölü Kıyısında Muhteşem Bir Hafta Sonu
Buzul gölü kıyısında konforlu bir tatil yapmak, kafanızı boşaltabileceğiniz huzurlu bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız siz de Hotel La Palma'yı mutlaka denemelisiniz.
Avantajlar
Harika Konum
Konfor & Rahatlık
Havuz & Plaj
Temizlik
Olanaklar
Havuz & Plaj
Manzara
Huzur
Ücretsiz WIFI
9.4
Harika

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir